• Pensjonat dla Koni

    odpowiadając na indywidualne potrzeby jeźdźców i ich koni stworzyliśmy 3 różne "pakiety pensjonatowe"

    Dowiedz się więcej
  • Diagnoza, Leczenie, Rehabilitacja

    Możliwość stacjonarnej diagnozy, leczenia oraz rehabilitacji koni.

    Dowiedz się więcej

Nasze usługi

Usługi oferowane przez nasz ośrodek

Pensjonat dla Koni

W zakładce "pensjonat" zapraszamy do zapoznania się z możliwościami pensjonatowymi dla Państwa koni - odpowiadając na indywidualne potrzeby jeźdźców i ich koni stworzyliśmy 3 różne "pakiety pensjonatowe" - do Państwa należy wybór jednego z nich; gdyby jednak potrzeby odbiegały od proponowanych przez nas możliwości, zapraszamy do rozmowy - staramy się być elastyczni i otwarci na nowe propozycje.

Usługi Weterynaryjne

Możliwość stacjonarnej diagnozy, leczenia oraz rehabilitacji koni. Dzięki odpowiedniej infrastrukturze stajni i komfortowym warunkom pracy możliwa jest pełna diagnostyka skomplikowanych przypadków, a dzięki fachowej, doświadczonej obsłudze leczenie, rehabilitacja i powrót do pełnego zdrowia.

Sprzedaż Koni

Zajmujemy się również sprzedażą koni - jeżeli szukacie Państwo nowego konia, do sportu lub rekreacji, zachęcamy do odwiedzin "zakładki konie na sprzedaż". Jeżeli oferta Państwa nie zaciekawi, prosimy o kontakt - na naszej stronie prezentujemy tylko wybrane konie.

Zapraszamy na nasz Blog

Zamieszczamy tam artykuły związane z jeździectwem i zdrowiem koni

Blog

Nasz Zespół

Do wszystkiego podchodzimy z pasją i profesjonalizmem

Karolina Molik

Manager

Karolina Molik

Manager

Karolina związana jest z końmi od piątego roku swojego życia. Startowała w zawodach w dyscyplinie skoki przez przeszkody, obecnie przygotowuje się do startów w ujeżdżeniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi oraz rehabilitacji koni nabyte dzięki długotrwałej współpracy ze środowiskiem lekarzy weterynarii. Zajmuje się zarządzaniem ośrodkiem od 2012r. Zaangażowana, pełna pasji i oddania – te stwierdzenia najlepiej opisują podejście Karoliny do naszych kopytnych podopiecznych.

Mateusz Hecold

Lekarz Weterynarii

Mateusz Hecold

Lekarz Weterynarii

Dr n. wet.
Mateusz Hecold
Asystent w Zakładzie Chirurgii Katedry Chorób Zwierząt Gospodarskich z Kliniką Koni, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. W 2016 roku obronił pracę doktorską, dotycząca wpływu treningu na zmiany kształtu kości u młodych koni pół krwi, uzyskując tym samym tytuł doktora nauk weterynaryjnych. Dodatkowo posiada tytuły specjalisty chorób koni, specjalisty radiologii weterynaryjnej, lekarz Polskiego Związku Jeździeckiego (PZJ) oraz lekarza Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI).

Dziedziny hipiatrii, którymi dr n. wet. Mateusz Hecold zajmuje się na co dzień to przede wszystkim ortopedia, terapie regeneracyjne stawów (IRAP, komórki macierzyste, PRP), fizykoterapia (terapie laserem wysokoenergetycznym, falą uderzeniową czyli shock wave theraphy oraz sonoterapią), stomatologia. W swojej pracy najbardziej lubi zagadnienia związane z diagnostyka obrazowa (głównie rtg, usg) i badaniem koni przed kupnem.

Roma Buczkowska

Lekarz Weterynarii

Roma Buczkowska

Lekarz Weterynarii

Asystent w Katedrze Chorób Zwierząt Gospodarskich z Kliniką Koni, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW.
Ukończyła studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2015r. Już w trakcie studiów rozpoczęła współpracę z Gabinetem Weterynaryjnym Mateusza Hecolda. Do głównych zainteresowań należą ortopedia, fizykoterapia, medycyna regeneracyjna koni.

Przemysław Molik

Właściciel

Przemysław Molik

Właściciel

Swoją przygodę z końmi zaczął w wieku 16 lat. Przez kilka lat startował w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Osiem lat temu założył ośrodek jeździecki w okolicach Konstancina-Jeziorny, od tamtej pory systematycznie go rozwija, aby poziom świadczonych usług był na najwyższym poziomie, starając się przy tym zachować kameralność i rodzinną atmosferę ośrodka.

Zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

toggle map